Scroll

Hodowanie roślin na balkonie i tarasie


Wiele osób kocha hodować własne rośliny. Często jednak nie ma wystarczająco dużo miejsca w domu na pełną realizację swojego hobby. Wtedy pozostaje nam do skolonizowania balkon, albo taras, w zależności od tego, którym dysponujemy.


hodowanie roślin

hodowanie roślin


Niedużym kosztem możemy sprawić, że nasz balkon albo taras stanie się idealnym miejscem do hodowania roślin. Po pierwsze powinniśmy zainwestować w donice, które będą pasowały do przestrzeni naszego balkonu. Trzeba je tak dobrać, żeby można było jak najciaśniej je koło siebie ułożyć. Dodatkowo dobrym pomysłem jest zamontowanie na ścianach balkonu jakiegoś stelażu, po którym nasze rośliny będą mogły się piąć. Jeżeli mamy troszkę więcej pieniędzy warto na pewno pomyśleć też czy nie warto zainwestować w zabudowy balkonów.


rośliny na tarasie


Z tarasem sytuacja wygląda trochę inaczej, nie musimy się tak bardzo przejmować miejscem, ponieważ tarasy zwykle są duże. Możemy więc pomyśleć jak najlepiej wyeksponować nasze ukochane rośliny. Pamiętajmy, żeby nie zabierać miejsca potrzebnego by otwarły się nasze drzwi tarasowe.


Niestety w naszych warunkach klimatycznych konieczna będzie też zabudowa tarasu, która sprawi, że nasze rośliny będą dłużej miały dobre warunki i nie będą narażone na złą pogodę.nasza oferta


bezramowy taras goleniow ZABUDOWY TARASÓW
Zobacz więcej
zabudowa balkonu ZABUDOWY BALKONÓW
Zobacz więcej
taras bezramowy SYSTEM BEZRAMOWY
Zobacz więcej

KONTAKT


Masz pytania ?

Dzwoń : 067 216 67 67
Przejdź do : kontakt

Wpisy powiązane


widok z tarasu

PRZYJEMNOŚCI NA TARASIE

Jakie przyjemności daje nam taras ?

Zobacz więcej
taras zimą

TARAS NIE TYLKO NA LATO

Zima nam nie straszna !
dlaczego na tarasie...

Zobacz więcej
zabudowa balkonu nocąs

CO TO JEST ZABUDOWA BALKONU ?

Czemu ludzie postanawiają zainwestować w coś takiego?

Zobacz więcej
zabudowa balkonu zimą

BALKON NIE TYLKO NA LATO

możemy korzystać z takich uroków jak picie kawy przy wschodzącym lub zachodzącym słońcu nawet jeżeli na dworze deszcz bądź śnieg omiata nasz balkon...

Zobacz więcej

Koniecznie sprawdź pozostałe artykuły!