Scroll

Płyty wiatroizolacyjne Minerit Windstopper


Włókno - cementowe płyty Minerit Windstopper


Są specjalnym rodzajem płyt użytkowych z membraną wiatroszczelną. Płyty Minerit Windstopper produkowane są z szarego cementu i wypełniaczy wapiennych wzmocnionych specjalnie dobranymi włóknami. Dzięki temu mogą wchłaniać i uwalniać wilgoć nie pogarszając swojej wytrzymałości i właściwości użytkowych. Pozwala to na przenikanie wilgoci z wnętrza budynku na zewnątrz przy izolacji umieszczonej nawet bezpośrednio przy wewnętrznej powierzchni płyty.

Produkty te odporne są na butwienie i zagrzybienie oraz dobrze znoszą znaczne zmiany warunków pogodowych i klimatycznych. Ich dodatkową zaletą jest niepalność. Płyty Minerit Windstopper mogą być wystawione na działanie zewnętrznych warunków pogodowych przez okres do 6 miesięcy.

Płyty posiadają oznaczenie CE dopuszczające je do stosowania w budownictwie.


KOLORYSTYKA PŁYT MINERIT WINDSTOPPER


wybierz kolor: Proszę wybrać kolor.


minerit windstopper

Płyty dostępne są w 2 kolorach.

DANE TECHNICZNE PŁYT MINERIT WINDSTOPPER

Wymiary standardowe płyt (mm) 6 x 1200 x 2700
9 x 1200 x 2700
Gęstość Ok. 1520 kg/m3
Waga
Dla grubości 6mm
Dla grubości 9mm

Ok. 9,9kg/m2
Ok. 13,7kg/m2

POZOSTAŁA OFERTA PŁYT MINERIT


minerit hd

Fiński produkt, który wytwarzany jest z czystych i nieszkodliwych surowców. Składają się one w ok 70% z cementu oraz w ok 30% z różnych włókien mineralnych i wypełniaczy.


Płyty dostępne są w 1 kolorze.

Zobacz więcej >>
minerit sp

Płyty pokryte są obustronnie, fabrycznie nanoszoną, powłoką hydroizolacyjną dzięki czemu są odporne na działanie wody i nie ulegają butwieniu w środowisku wilgotnym nawet podczas długotrwałego stosowania.


Płyty dostępne są w 1 kolorze.

Zobacz więcej >>
minerit lw

Mocne i niepalne płyty budowlane przeznaczone na pokrycie konstrukcji ścian i sufitów w systemach zabudowy szkieletowej. Produkowane z cementu oraz włókien i wypełniaczy mineralnych.Płyty dostępne są w 1 kolorze.

Zobacz więcej >>

Przedstawione powyżej płyty prezentują losowo wybrane kolory, cała paleta kolorów dostępna na stronie danego produktu.


KONTAKT

...

Akcja wietrzenia magazynów Marzec 2020:


Włókno – cementowa płyta elewacyjne SILBONIT HA011 – barwiona w masie ze szczotkowaną powierzchnią w kolorze szarym. Płyta dostępna w grubości 8mm w formacie 1 200mm x 3 000mm. Metr kwadratowy płyty 83,00zł/mkw.

Włókno – cementowa płyta wiatroizolacyjna WINDSTOPPER Basic. Płyta dostępna w grubości 9mm w formacie 1 200mm x 2 700mm. Metr kwadratowy płyty 41,00zł/mkw..

Podane ceny są cenami netto (+23% VAT), loco COPAL (Trzcianka).

Więcej informacji udzieli Państwu:
Krzysztof Grzyśnik k.grzysnik@copal.com.pl tel. 604 498 169