Scroll

Okna podawcze i przesuwne - Copal


System COPAL daje szerokie możliwości konstruowania aluminiowych okien kasowych i podawczych. Mogą być to okna przesuwne w płaszczyźnie poziomej (jedno okno stałe oraz jedno przesuwne które chowa się za drugim) lub pionowej (podnoszone do góry okno przesuwne chowające się za oknem stałym).

Oferujemy okienka kasowe które mogą być anodowane bądź lakierowane na dowolny kolor wg palety Ral oraz Decoral. Wypełnienia szklane które możemy zastosować to m.in. szkło w grubościach 4 do 16 mm w tym szkło bezpieczne i hartowane ale także plexy, poliwęglan czy płyta wiórowa. Wszystko zależy od ceny i wymogów dla danego projektu a także od wymiaru całej konstrukcji. Minimalne wymiary to 500 mm x 500 mm a maksymalne to 1500 mm x 1500 mm które oczywiście możemy powiększać dodatkowymi częściami stałymi. W standardzie nasze konstrukcje posiadają zamek bagnetowy po wewnętrznej stronie który jest niewidoczny dla osoby znajdującej się na zewnątrz. Okienka w systemie osłonowym Copal nie są szczelne, pomiędzy uszczelkami i profilami dochodzi do przepływu powietrza. Okienka nie posiadają klasyfikacji ogniowej i antywłamaniowej.

Firma COPAL, jako jedyny producent, oferuje Państwu okno podawcze ze wspomaganiem podnoszenia w postaci opatentowanego urządzenia pneumatycznego. Dzięki temu produkty te w płaszczyźnie pionowej są bezpieczne w obsłudze, a ich podnoszenie nie wymaga użycia siły. Można również pozostawić w dowolnie otwartej pozycji, bez konieczności dodatkowego ryglowania. Cena takiego okna kasowego jest dużo bardziej atrakcyjna niż konstrukcji zasilanej elektrycznie.

OKNO PODAWCZE - WIDOK 3D


Okna Pionowe

rama okna podawczego
siłownik ukryty w rurze 30 x 30
okno stałe
linka siłownika
prowadnica jednotorowa
zamek bagnetowy
część przesuwna
blokada / zabezpieczenie
Praca siłownika pneumatycznego w oknie podawczym Copal

Okno podawcze Copal z siłownikiem pneumatycznym więcej informacji okna podawcze

Okna Poziome


okno podawcze poziome

zabudowy balkonów


zabudowy balkonów ZABUDOWY BALKONÓW
Zobacz więcej
aluminiowe balustrady BALUSTRADY SYSTEMOWE
Zobacz więcej
ścianki stałe ALUMINIOWE ŚCIANKI STAŁE
Zobacz więcej

KONTAKT


Masz pytania ?
Dzwoń : 067 216 67 67
Przejdź do : kontakt