Scroll

MECHANIK SERWISU TECHNICZNEGO

Oczekiwania:

  • znajomość minimum jednego z zagadnień: (mechanika maszyn; hydraulika siłowa; pneumatyka; elektryka)
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii maszyn i urządzeń,
  • umiejętność obsługi tokarki lub frezarki manualnej.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych,
  • analiza stanu technicznego urządzeń i maszyn,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i bieżąca naprawa maszyn i instalacji,
  • identyfikacja oraz zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn.
  • praca zmianowa.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • praca w systemie dwuzmianowym,
  • umowę o pracę na pełen etat.

CV prosimy przesyłać na adres: COPAL Sp. z o.o. 64-980 Trzcianka, ul. Sikorskiego 78 Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)..