Scroll

Referencje


Realizacje Copal na Mapie Google

legenda mapa

Referencje


UNIBEP

Bielsk Podlaski, 3.12.2018

UNIBEP SA. z siedzibą w Bielsku Podlaskim zaświadcza, iż firma Copal Sp. z 0.0. z siedzibą w Trzciance była wykonawcą robót budowlano-montażowych zespołu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami i garażem podziemnym pn. OSIEDLE 360° ETAP II w Warszawie przy ul. Kapelanów AK. Zakres umowny robót obejmował produkcję dostawę i montaż następujących konstrukcji: - balustrady aluminiowe z wypełnieniem z blachy perforowanej w ilości 220 mb; - balustrady aluminiowo szklane w ilości 930 mb; a prace montażowe zrealizowano w okresie od Vl do XI 2017 r. Zlecone roboty zostały wykonane w uzgodnionych terminach, z dbałością o zachowanie wysokiej jakości i estetyki. Wykonawca opracował i dostarczył wymaganą dokumentację warsztatową, a po zakończeniu prac także wymaganą prawem dokumentację powykonawczą oraz udzielił gwarancji na zamontowane konstrukcje. Podczas realizacji kontraktu współpraca zarówno z kadrątechniczną nadzoru jak i ekipami montażowymi firmy COPAL Sp. z 0.0. była wzorcowa. Wszelkie niedogodności i problemy zostały rozwiązane z uwzględnieniem oczekiwań zamawiającego, wizji projektantów budynku oraz ustalonego wcześniej poziomu kosztów. Po raz kolejny Copal Sp. z 0.0. potwierdziła swoje przewagi konkurencyjne -tj. elastyczność wobec zmieniających się warunków rynkowych, wysokie kwalitikacje pracowników wszystkich szczebli, oraz partnerskie podejście kadry zarządzającej do klienta. Terminowość i wysoka jakość wykonanych prac, pozwala nam polecać firmę Copal Sp. z 0.0. jako wiarygodnego i fachowego partnera.


UNIBEP

Warszawa, 29.10.2017

Oświadczamy, że firma Copal Sp. z 0.0. mieszcząca się W 64-980 Trzciance na ul. Sikorskiego 78 jest producentem, dostawcą oraz wykonawcą: ' aluminiowych zabudów balkonów - 650m2 . aluminiowo szklanych balustrad - 595mb znajdujących się na obiekcie przy ul. Woronicza 33B w Warszawie. Firma ta posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną z długoletnim przygotowaniem zawodowym i doświadczeniem w prowadzeniu tego typu prac budowlanych. Bez zastrzeżeń należy ocenić sprawność i doświadczenie firmy Copal Sp. z 0.0. w realizacji projektu przy ul. Woronicza 33B w Warszawie. Produkt jak i jego montaż został wykonany zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz z wyjątkową starannością. Współpraca z firmą Copal układa się nienagannie, wszystkie etapy prac zostały wykonane terminowo, rzetelnie i fachowo. Jakość produktu nie budzi zastrzeżeń. Z całą pewnością Copa] jest firmą, którą możemy polecić.


KARMAR S.A.

Warszawa, wrzesień 2017

KARMAR S.A. rekomenduję firmę Copa] Sp. z o.o. z siedzibą w Trzciance (64-980), ul. Sikorskiego 78, jako wartego polecenia partnera biznesowego w zakresie szklano - aluminiowych zabudów balkonów, przegród balkonowych oraz balustrad zewnętrznych. Produkty te zamontowano w budynku wielorodzinnym przy ul. Konstruktorskiej 9 w Warszawie. Współpraca z firmą Copal przebiegała w okresie od luty 2017 do lipiec 2017r. W ramach zawartej umowy zakres zleconych robót obejmował: - zabudowy balkonów aluminiowo - szklanych w systemie Copal — 268m2 — balustrady aluminiowo- szklane w systemie Copal — 1113mb - przegrody balkonowe W systemie Copal — 159m2 - nadstawki — 195m2. Marka firmy Copal gwarantuje zakup funkcjonalnych, wysokiej klasy produktów. Firma jest godna polecenia dla tych Inwestorów, którzy cenią sobie terminowość i wykonawstwo wg najwyższych standardów sztuki budowlanej. Firma Copal może pochwalić się dużym technicznym zasobem wiedzy, co gwarantowało nam poczucie bezpieczeństwa i celne zrozumienie naszych potrzeb.


KARMAR S.A.

Warszawa, wrzesień 2017

Karmar Sp. z o.o. poleca firmę Copal Sp. z o.o, zlokalizowaną na ul. Sikorskiego 78 w Trzciance , jako solidną i wartą uwagi. Spółka ta wykonywała dla nas prace budowlane w zakresie produkcji i montażu aluminiowych balustrad zewnętrznych oraz przegród tarasowych. Konstrukcje te zostały zamontowane w obiekcie MOKKA, ul. Konstruktorska 7 w Warszawie . Kooperacja z firmą Copal przebiegała w okresie od listopad 2016r do lipiec 2017r. Zakres zleconych robót w ramach umowy obejmował produkcję, prefabrykację oraz montaż: — balustrad aluminiowo— szklanych w systemie Copal w ilości 2067mb, — przegród tarasowych w systemie Copal w iości 80m2, Powierzone prace zostały wykonane w zgodności ze sztuką budowlaną. Na każdym etapie budowy w pełni zapewniony był nadzórjak i kontrola zapewniająca stałą i wysoką dyscyplinę pracy. Niewątpliwie atutem rekomendowanej przez nas firmy jest jej rzetelność. Firma Karmar Sp. z o.o. informuje, że firma COPAL Sp. z o.o. jest bardzo dobrym wykonawcą konstrukcji aluminiowych, w związku z czym polecamy ją jako wykonawcę pewnego pod względem technicznym, organizacyjnym i eknomicznym.


UNIBEP S.A.

Warszawa, 06.09.2016

Unibep S.A. z siedzibą w Bielsku Podlaskim, ul. 3 Maja 19 potwierdza wykonanie przez firmę Copal Sp. z o.o. z siedzibą w Trzciance zadania montażu swoich konstrukcji aluminiowych na budynku INTENSO przy ul. Ordona / Wschowska. Zakres prac tego etapu budowlanego (D,E,F) obejmował wyprodukowanie, prefabrykację oraz instalację aluminiowych balustrad balkonowych oraz przegród aluminiowo szklanych ze szkłem mlecznym w następujących ilościach: 672 metry bieżące balustrady i 220 metrów kwadratowych przegród balkonowych. Realizacje tych prac trwały od 09-2015 do 1-2016 roku. Firma UNIBEP S.A. jest bardzo zadowolona z współpracy z firmą Copal Sp. z o.o., która przebiegła bez zarzutu. Komunikacja z firmą przebiegała płynnie i skutecznie a terminy realizacji były zgodne z harmonogramem przedstawionym przy podpisywaniu umowy. Dzięki profesjonalnej kadrze inżynieryjno – technicznej, zatrudnieniu wyspecjalizowanych pracowników fizycznych oraz wykorzystywaniu nowoczesnego sprzętu technicznego konstrukcje montowane przez firmę Copal zostały wykonane na najwyższym poziomie jakościowym. Z cała odpowiedzialnością rekomendujemy firmę Copal jako wiarygodnego i rzetelnego wykonawcę produkującego najlepsze na rynku aluminiowe balustrady balkonów.


UNIBEP S.A.

Warszawa, 05.06.2015

Firma Copal Sp. z o.o. zlokalizowana w Trzciance przy ulicy Sikorskiego 78 zrealizowała w okresie 09-2014 - 02-2015 na nasze zlecenie montaż balustrady balkonowej na budowie budynku „G” na inwestycji Intenso przy ulicy Ordona w Warszawie. etap ten obejmował produkcję, prefabrykację oraz montaż następujących konstrukcji aluminiowych: • balustrady balkonowe ze szkłem mlecznym w ilości 657 metrów bieżących • ścianki działowe (przegrody i nadstawki) w ilości 131 metrów kwadratowych Firma Copal Sp. z o.o. po raz kolejny podczas prowadzonych prac wykazała się dużym doświadczeniem i perfekcyjną organizacja robót, dzięki czemu zarówno montaże jak i same produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Firma Copal po raz kolejny potwierdziła swój profesjonalizm dzięki czemu z czystym sumieniem możemy polecić ją jako pewnego partnera w dziedzinie aluminiowych konstrukcji balkonowych.


UNIBEP S.A.

Warszawa, 30.11.2015

Unibep SA z siedzibą w Bielsku Podlaskim, ul. 3 Maja ,z przyjemnością informuje o owocnej i zakończonej powodzeniem współpracy z firmą Copal Sp. z o.o , 64-980 Trzcianka, ul. Sikorskiego 78. Współpraca miała miejsce w okresie od 01.06.2015 r. do 30.11.2015 r. i dotyczyła wykonania usługi budowlano-montażowej z materiałów Wykonawcy na budowie zadania inwestycyjnego pod nazwą Zespół Mieszkaniowy w Warszawie przy ul. Kapelanów AK Zakres prac obejmował prefabrykację oraz montaż: - aluminiowo - szklanych balustrad balkonowych Copal - 400 mb - aluminiowych balustrad z wypełnieniem z blachy perforowanej - 571 mb - bezramowych zabudów balkonowych ze szkłem hartowanym 8# i 10# mm - 600 m2 Przez cały okres współpracy firma Copal stawiała sobie za priorytet wysoką jakość własnego produktu. Codziennością była dla niej ciągła dbałość o zachowanie najwyższych standardów wykonania produktu jak i jego montażu na naszym budynku. Niewątpliwie atutem rekomendowanej przez nas firmy jest jej rzetelność oraz terminowość. Jesteśmy przekonani, że każdy przyszły Inwestor może liczyć na najwyższe standardy współpracy z tym producentem systemów aluminiowych. Nasze oczekiwania wobec Copal miały pełne pokrycie w rzeczywistości. Z tego powodu niebawem po raz kolejny będziemy korzystać ze współpracy z nimi.


UNIBEP S.A.

Warszawa, 30.06.2014

Unibep SA z siedzibą w Bielsku Podlaskim, ul. 3 Maja 19 zaświadcza, że Firma Copal Sp. z o. o w Trzciance przy ul. Sikorskiego 78 w terminie od 15.06.2013 do 30.06.2014, w ramach budowy osiedla mieszkaniowego SASKA 3 w Warszawie przy ul. Bora - Komorowskiego 56, wykonywała usługi budowlano- montażowe w zakresie: - Aluminiowa szklana balustrada zewnętrzna : produkcja, prefabrykacja , dostawa i montaż w ilości 1688 metrów bieżących, - Bezramowa zabudowa balkonowa System Copal 3 : produkcja, prefabrykacja, dostawa oraz montaż w ilości 2462 metrów kwadratowych. Z przyjemnością wydajemy rekomendację dla firmy Copal Sp. z o. o którą uważamy za firmę solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania powierzanego zakresu prac. Dużym wyróżnieniem wśród firm z branży budowlanej są doświadczona kadra, potencjał techniczny , duże zdolności organizacyjne oraz doskonały nadzór kierowniczy , co w konsekwencji przełożyło się na znakomity poziom wykonanych usług. Polecając produkty firmy Copal (balustrady, obudowy) jako wysokiej jakości wyrób, zapewniamy jednocześnie, że kompleksowe wykonawstwo Copal odbyło się zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wizją Inwestora, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.


La Tour Residence

Warszawa, 12.08.2014

Zaświadczamy, że firma Copal Sp. z o. o. z siedzibą w Trzciance ul. Sikorskiego 78, zrealizowała dla nas w terminie od 21.04.2014r. do 19.09.2014r. inwestycję budowlaną „La Tour Residence" - budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym przy Al. Bohaterów Września w Warszawie — w zakres której wchodziły kompleksowo produkcja, prefabrykacja oraz montaż następujących produktów:
- Balustrady aluminiowo - szklane Copal — 1772 metrów bieżących - Przegrody balkonowe w systemie Copal — 83 metry kwadratowe - Nadstawki balkonowe w systemie Copal — 106 metrów kwadratowych. Z powierzonego zadania firma ta wywiązała się terminowo i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy i montażyści posiadali wymaganą wiedzę, umiejętności i zaplecze techniczne. Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem w trakcie realizacji inwestycji. Na każdym etapie prac w pełni zapewniony był nadzór i kontrola zapewniająca stałą i wysoką dyscyplinę pracy. Uczciwość, duże zaangażowanie pracowników i osób kierujących wpłynęło na bardzo dobrą i bezproblemową współpracę z Inwestorem przez cały okres realizacji robót montażowych. Polecamy każdemu Inwestorowi zarówno wyroby jak i wysoki poziom usług wykonywanych przez Copal.


Budimex S.A. - Mielno

Mielno, 11.02.2013

Firma Copal wykonała balustrady balkonowe aluminiowo szklane na łączną wartość ok. 700 000,00 zł na budowie Budynku mieszkalnego z garażem podziemnym DUNE w Mielnie na zlecenie Generalnego Wykonawcy BUDIMEX S.A. Swoje prace wykonali terminowo, starannie i profesjonalnie z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów BHP. Zlecone roboty charakteryzowały się wysoką jakością wykonania, co świadczy o profesjonalizmie firmy. BUDIMEX S.A ze swojej strony pragnie zarekomendować usługi w/w firmy i wyraża głębokie zadowolenie z dotychczasowej współpracy.


MARBUD S.A. - Toruń

Toruń, 25.01.2012

MARBUD Grupa Budowlana S.A. z siedzibą w Toruniu przy ul. Chrobrego 95 zaświadcza, że firma COPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Trzciance przy ul. Sikorskiego 78 wykonała w okresie od 01.06.2010 do 01.10.2011, w ramach budowy Osiedla Mieszkaniowego Sztuk Pięknych w Toruniu Budynek Quatro: - kompleksową dostawę i montaż zabudowy balkonów w systemie bezramowym COPAL COVER technology w ilości 1138 m2; - kompleksową dostawę i montaż balustrad balkonowych pod zabudowę balkonów w ilości 752 mb; - kompleksową dostawę i montaż przegród między balkonami w ilości 66 kpl. Prace zostały wykonane w sposób profesjonalny i z należytą starannością wraz z zachowaniem ustalonych terminów oraz zgodnie z oczekiwaniami. Roboty przebiegały zgodnie z harmonogramem, a organizacja i jakość ich wykonania nie budziła zastrzeżeń. W związku z powyższym polecamy firme COPAL Sp. z o.o. jako wykwalifikowanego partnera dbającego o wysoki poziom świadczonych usług.

SGI Baltis Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Szczecin, 15.12.2011

Firma SGI Baltis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Pl. Hołdu Pruskiego 9 zaświadcza, że firma COPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Trzciance przy ul. Sikorskiego 78, w 2011 wykonał usługę budowlano – montażową w zakresie szklanych zabudów balkonów, który obejmował w szczególności prefabrykację, dostawę i montaż szklanych bezramowych zabudów balkonów w systemie przesuwno rozwieralnym COPAL: - Wysokość zabudowy: ca 1500 i 2600 mm - Kolor prowadnic: aluminium anodowane - Prowadnice i listwy oszklenia standardowe systemu COPAL - Szyba bezpieczna hartowana 6 mm dla zabudów montowanych na balustradzie, szlifowana - Szyba bezpieczna hartowana 10 mm dla zabudów wysokich montowanych na parterze oraz przegród – drzwi pomiędzy balkonami, szlifowana - Naświetle: szkło 3.3.1 bezpieczne klejone oprawione w ramę aluminiową. W budynkach mieszkalnych wielorodzinnych położonych w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Niepodległości / Grabskiego Wartość zleconych robót wynosiła 410.000,00 zł netto W trakcie realizacji w/w robót firma COPAL Sp. z o.o. wykazała się dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami organizacyjnymi. Posiadany przez przedsiębiorstwo nowoczesny i specjalistyczny potencjał sprzętowy oraz doświadczona kadra techniczna zapewniły terminowy i właściwy poziom realizowanych zadań. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Firma SGI Baltis Sp. z o.o., oświadcza, że firma COPAL Sp. z o.o. jest bardzo dobrym wykonawcą robót. Dostarczone i zmontowane zabudowy balkonów, balustrad i przegród balkonowych cechują się wysoką jakością wykonania. W związku z powyższym polecamy firmę COPAL Sp. z o.o. jako wykonawcę wiarygodnego pod względem technicznym, organizacyjnym i ekonomicznym..


Unibep S.A. – Warszawa

Bielsk Podlaski, 15.10.2011

Firma UNIBEP S.A. w Bielsku Podlaskim przy ul. 3 Maja 19, zaświadcza, że Firma COPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Trzciance przy ul. Sikorskiego 78, od 15.07.2011 do 20.09.2011 wykonała usługę budowlano-montażową w zakresie: zabudów balkonów w systemie System Copal 3 z materiałów Wykonawcy na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym zwanego pod nazwą roboczą "POINT HOUSE", zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Rzymowskiego / Pallutha / Wyścigowa ("Inwestycja"). Wartość zleconych robót wyniosła 370 854,00 zł netto. Na podstawie dotychczasowej współpracy, możemy stwierdzić, że działalność firmy COPAL Sp. z o.o. cechuje dobra organizacja i dyscyplina pracy, solidność i rzetelność, bardzo dobra jakość oraz terminowość realizacji robót. Odpowiednie zaplecze techniczne, fachowa kadra, właściwa współpraca z dostawcami i pozostałymi wykonawcami na placu budowy gwarantują sprawną i terminową realizację powierzonych zadań. Niniejszym Firma UNIBEP S.A. rekomenduje firmę COPAL Sp. z o.o. jako profesjonalnego i w pełni przygotowanego do wszechstronnej współpracy partnera


Karmar S.A. - Warszawa

Warszawa, 30.11.2012

FKARMAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wyścigowej 6, pragnie udzielić rekomendacji firmie COPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Trzciance przy ul. Sikorskiego 78 za wykonane usługi budowlano montażowe na budowie INTENSO w Warszawie przy ul. Ordona / Wschowskej. Przedmiotem realizacji inwestycji było wykonanie i montaż balustrad zewnętrznych w systemie COPAL wraz z przegrodami balkonowymi. Łączna wartość inwestycji 756 595zł netto. Dobra organizacja, prawidłowa współpraca pomiędzy Inwestorem, Podwykonawcami oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego oraz wysoka jakość prac, potwierdza profesjonalność kadry kierowniczej oraz fachowość pracowników. Na szczególne podkreślenie zasługuje wzorowa realizacja robót w wyznaczonym terminie, a prace dodatkowe świadczą o bardzo dużej elastyczności firmy.Wobec powyższego uważamy, że COPAL Sp. z o.o. jest godny polecenia jako terminowy i solidny wykonawca.


Allcon Sp. z o.o. - Gdynia

Gdynia, 13.06.2013

Zaświadczam, że firma COPAL Sp. z o.o. mająca swoją siedzibę w Trzciance przy ul. Sikorskiego 78 była wykonawcą balustrad balkonowych w systemie COP AL podczas realizacji inwestycji AWIATOR budynek Alfa w Gdańsku przy ul. Jana Pawła II. Wszelkie roboty budowlane były prowadzone dokładnie i systematycznie. Jakość wykonywanych prac i terminowość w 100% zgodne z umową. Całość prac została wykonana zgodnie z zamysłem inwestorskim. Prace dodatkowe wykonane przez firmę COPAL Sp. z o.o. świadczą o bardzo dużej elastyczności na wprowadzane zmiany konstrukcyjne. Odbiory prac następowały w ustalonych terminach, bez usterek. Współpracę z firmą oraz Jej kierownictwem oceniam jako pomyślną i satysfakcjonującą. Mogę z pełną odpowiedzialnością udzielić rekomendacji firmie COPAL Sp. z o.o. , jako firmie wykazującej się kompetentnością, bardzo dobrą jakością i terminowością wykonania.


Karmar S.A. - Warszawa

Warszawa, 15.07.2013

KARMAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wyścigowej 6, 02-681 Warszawa poświadcza, że firma COPAL Sp. z p.o. z siedzibą w Trziance przy ul. SIkorskiego 78 wykonała usługi budowlano montażowe dysponując należytą wiedzą, doświadczeniem oraz potencjałem, który umożliwił sprawną oraz bezbłędną realizację projektu. Inwestycja budowlana obejmowała produkcję, prefabrykację oraz montaż aluminiwych balustrad zewnętrznych ze szkłem oraz przegrów balkonowych w systemie COPAL na budowie INTENSO Etap II - Warszawa, przy ulicy Ordona / wschowska. Roboty budowlane zaczęły się 06.05.2013r. a zakończyły się 15.07.2013r. oraz obejmowały 455 metrów bieżących balustrad i 70 metrów kwadratowych przegród. KARMAR S.A. poleca firmę COPAL Sp. z o.o. jako solidnego wykonawcę, dysponującego wykwalifikowaną kadrą z dużym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie systemów aluminiowych.


Arche Sp. z o.o. - Warszawa

Warszawa, 22.10.2013

Arche Sp. z o.o. Warszawa pragnie poświadczyć, że firma Copal Sp. z o.o. z siedzibą w Trzciance na ulicy Sikorskiego 78 wykonała następujące usługi budowlano-montażowe w zakresie aluminiowych konstrukcji z wypełnieniami które obejmowały: - Kompleksową prefabrykację, dostawę oraz montaż bezramowych zabudów balkonowych System Copal 3 w ilości 889m2; - Kompleksową prefabrykację, dostawę oraz montaż aluminiowo - szklanych balustrad balkonowych Copal w ilości 1459 mb; - Komplesową prefabrykację, dostawę oraz montaż maskownic płyt balkonowych w ilości 652 mb; w budynku mieszkaniowym, wielorodzinnym położonym w Warszawie na ulicy Postępu 10. Prace zostały wykonane w sposób profesjonalny, z dużym doświadczeniem i z należytą starannością wraz z zachowaniem ustalonych terminów oraz zgodnie z oczekiwaniami. Roboty przebiegały zgodnie z harmonogramem, a organizacja i jakośc ich wykonania była najwyższej klasy.


Unibep S.A. - Warszawa

Bielsk Podlaski, 11.2013

Unibep Spółka Akcyjna, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 19, pragnie zaświadczyć, że firma COPAL Sp. z o.o. z siedzibą w Trzciance przy ul. SIkorskiego 78 w okresie listopad 2012 - wrzesień 2013 wykonała usługi budowlano-montażowe na budowie Cynamonowy Dom - Warszawa przy ul. Cynamonowej. Inwestycja składała się z wykonania oraz montażu: - Aluminiowych, zewnętrznych balustrad COPAL w ilości 1450 mb, - Aluminiowych przegród balkonowych w ilości 300 m2, - Aluminiowych zabudów szklanych system copal 3 w ilości 862 m2. Wyżej wymienione prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z dokumentacją projektową, normami oraz z należytą starannością. Wysoka jakość oraz terminowość prac pokazuje profesjonalizm pracowników firmy COPAL. Biorąc pod uwagę powyższe, z przyjemnością rekomendujemy firmę Copal Sp. z o.o. jako sprawdzonego i solidnego partnera oraz producenta systemów aluminiowych.
Zobacz także:


kontakt
współpraca