Scroll

Płyty elewacyjne minerit


Wśród włókno – cementowych płyt Minerit


Wyróżnić możemy: płyty elewacyjne Minerit HD, płyty wiatroizolacyjne Minerit Windstopper oraz płyty do wnętrz Minerit LW (do pomieszczeń suchych) oraz Minerit SP (do pomieszczeń mokrych). Płyty Minerit składają się w około 70% z cementu oraz w około 30% z włókien celulozy i wypełniaczy mineralnych.

Wszystkie włókno – cementowe płyty Minerit posiadają oznaczenie CE dopuszczające je do stosowania w budownictwie.

Przykładowe zdjęcia

OFERTA PŁYT MINERIT


minerit hd

Fiński produkt, który wytwarzany jest z czystych i nieszkodliwych surowców. Składają się one w ok 70% z cementu oraz w ok 30% z różnych włókien mineralnych i wypełniaczy.


Płyty dostępne są w 1 kolorze.

Zobacz więcej >>
minerit sp

Płyty pokryte są obustronnie, fabrycznie nanoszoną, powłoką hydroizolacyjną dzięki czemu są odporne na działanie wody i nie ulegają butwieniu w środowisku wilgotnym nawet podczas długotrwałego stosowania.


Płyty dostępne są w 1 kolorze.

Zobacz więcej >>
minerit lw

Mocne i niepalne płyty budowlane przeznaczone na pokrycie konstrukcji ścian i sufitów w systemach zabudowy szkieletowej. Produkowane z cementu oraz włókien i wypełniaczy mineralnych.Płyty dostępne są w 1 kolorze.

Zobacz więcej >>
minerit windstopper

Specjalny rodzaj płyt użytkowych z membraną wiatroszczelną. Płyty Minerit Windstopper produkowane są z szarego cementu i wypełniaczy wapiennych wzmocnionych specjalnie dobranymi włóknami.Płyty dostępne są w 2 kolorach.

Zobacz więcej >>

Przedstawione powyżej płyty prezentują losowo wybrane kolory, cała paleta kolorów dostępna na stronie danego produktu.


KONTAKT

...